НА ЛИЖІ З SUZUKI: ВІДКРИВАЙ НОВІ ГІРСЬКОЛИЖНІ КУРОРТИ В УКРАЇНІ ТА ВИГРАВАЙ ПОЇЗДКУ НА ВИХІДНІ!

У розпал гірськолижного сезону компанія ДП «АВТО Інтернешнл», офіційний дистриб'ютор автомобілів і мототехніки Suzuki в Україні, запустила проект про маловідомі курорти в Україні, де любителі активного відпочинку можуть покататися на лижах і сноубордах. Крім корисної інформації, реальних відео і фото, всі читачі можуть проголосувати за один з курортів і виграти поїздку на вихідні на курорт-переможець!

Чи багато ви знаєте про українські гірськолижні курорти, крім розвиненої і знаменитої інфраструктури Буковеля і екстремальних трас Драгобрата? Команда Suzuki Ukraine протягом грудня 2017 року відправилися в тур по маловідомих, але дуже мальовничим гірськолижним курортам України, щоб зібрати найактуальнішу інформацію на місцях. Тепер кожен бажаючий може підібрати собі місце для відпочинку. Ізки, Плай, Красія, Водяники, Пилипець - відкривають безліч цікавого як для новачків, так і для досвідчених лижників. Дивіться фото і відео на сайті проекту http://skiwithsuzuki.korrespondent.net,  надихайтеся і збирайтеся в подорож!

В рамках проекту всі бажаючі можуть взяти участь у конкурсі і виграти поїздку на вихідні для двох на один з курортів. Для участі в конкурсі відвідувачеві сторінки проекту в мережі http://skiwithsuzuki.korrespondent.net/ пропонується пройти авторизацію за допомогою соціальної мережі Facebook і проголосувати за вподобаний курорт із запропонованого списку. Серед учасників, які проголосували за курорт, який набере максимальну кількість голосів, буде визначено переможця за допомогою сервісу random.org. Час проведення голосування за курорт з 01.01.2018 по 25.02.2018. Більш детально з умовами конкурсу можна ознайомитися на сторінці проекту за посиланням http://skiwithsuzuki.korrespondent.net/rules.html.

Команда Suzuki Ukraine бажає вам захоплюючих подорожей і нових відкриттів!


Ждем Вас в компании «Автотрейдинг-Измаил»

г. Измаил,ул.Болградская,22

Телефон для справок:+380675674100

(04841)65-100